Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Płóczki Dolne - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Bolesławiec(Płóczki Dolne + 19 km)

369 900 zł41,46 m² 8 921,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. Inwestycja mieszkaniowa Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Bolesławiec(Płóczki Dolne + 19 km)

775 000 zł81,75 m² 9 480,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament, garaż w Hali Garażowej, dwa Tarasy - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne i funkcjonalny apartament o powierzchni 81,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Willowa

Bolesławiec(Płóczki Dolne + 19 km)

949 000 zł136 m² 6 977,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy willowej Bolesławca Biuro nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w stylowej kamienicy w dawnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Tomaszów Bolesławiecki

Tomaszów Bolesławiecki(Płóczki Dolne + 20 km)

125 000 zł30,30 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi. Do dyspozycji Nabywcy na wysokim parterze: pokój 11,4 m2, kuchnia 7,7 m2, łazienka z wc 3,6 m2, ganek 7,6 m2 Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Szczytnica

Szczytnica(Płóczki Dolne + 23 km)

387 000 zł82,50 m² 4 690,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Biuro nieruchomości get house prezentuje wyjątkowe mieszkanie z dużym potencjałem dla inwestora. Dwa mieszkania połączone w jedno duże o łącznej powierzchni 82,50 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Bolesławiec(Płóczki Dolne + 19 km)

399 900 zł46,67 m² 8 568,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Warta Bolesławiecka

Warta Bolesławiecka(Płóczki Dolne + 18 km)

397 000 zł61 m² 6 508,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Świetna oferta dla osób, które cenią komfort, niezależność i niskie koszty utrzymania, a jednocześnie chcą mieszkać w spokojnej, świetnie zorganizowanej miejscowości. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczytnica

Szczytnica(Płóczki Dolne + 23 km)

250 000 zł45,70 m² 5 470,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na IV - piętrze bloku w miejscowości Szczytnica. Szczegóły oferty: - wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec(Płóczki Dolne + 19 km)

359 000 zł46,22 m² 7 767,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Foxhouse oferuje do sprzedaży nowoczesne i gustownie zaaranżowane mieszkania, zlokalizowane w Bolesławcu, przy ulicy Gdańskiej nr 29. Nowoczesne osiedle z mieszkaniami w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Lubań

Lubań(Płóczki Dolne + 19 km)

339 000 zł41,78 m² 8 113,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Lubaniu, 41,78 m Oferuję na sprzedaż nowe, przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płóczki Dolne

Płóczki Dolne,dolnośląskie

110 000 zł62 m² 1 789 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 61,50 m2 położonego w kilkurodzinnej kamienicy w miejscowości Płóczki Dolne. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Płóczki Dolne,dolnośląskie

89 000 zł66 m² 1 357 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie W niskiej cenie Powierzchnia mieszkania to 65,60 m2: - dwa pokoje, w tym jeden bardzo duży (25m2) - oddzielna kuchnia, widna, z oknem, - łazienka, - sypialnia, -garaż.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij